پروفایل برنامه ریزی و کنترل پروژه

نادر خرمی راد

الان همراه با یک گروه خبره در حال راه‌اندازی سرویسی برای کاریابی نیروهای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه هستیم. دلیل اصلی هم اینه که الان مرکزی تخصصی برای این کار وجود نداره و باعث می‌شه که هم کارفرماها تو پیدا کردن نیروی مناسب دچار مشکل بشن و هم متخصص‌های این حوزه که به دلایل مختلف می‌خوان کار جدیدی بگیرن راحت نباشن.

اگه دوست داشتین به سایت سر بزنین و عضو بشین؛ حتی اگه امروز هم دنبال کار نباشین ممکنه یک یا دو سال دیگه باشین، یا در آینده نزدیک مسئول پیدا کردن نیروی کمکی برای مجموعه خودتون بشین:

سومین: مرکز کاریابی برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

همه می‌پرسن که چرا «سومین»؛ جواب خیلی ساده‌س. اگه دوست داشتین به سایت سر بزنین و توضیح ساده ما رو بخونین.

سایت الان راه‌اندازی نشده، ولی عضوگیری شروع شده. قراره که اولین نسخه سایت با امکانات ساده ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ راه‌اندازی بشه و بعد از اون هم به تدریج امکانات بیشتر به سایت اضافه می‌شه. ویژگی‌های اصلی این سایت که اون رو از مراکز کاریابی عمومی فعلی متمایز می‌کنه این‌ها هستن:

  • مبنای ما حفظ حریم شخصی و اعتماد متقابله. همه چیز هم شفافه، خصوصا جایی که به درآمدهای ما مربوط می‌شه. خدمات اصلی رایگان هستن و رایگان هم باقی خواهند موند و درآمد اون در آینده از طریق خدمات اضافه‌ای مثل مشاوره و ارزیابی‌های مربوط به کاریابی خواهد بود.
  • سومین فقط سایتی نیست که آگهی‌های مرتبط رو نمایش بده؛ هر کارفرما و هر نیروی متخصص به طور تحلیلی تو سایت وارد می‌شن و کمک می‌کنیم که ارتباط بین اون‌ها ساده‌تر بشه. مثلا هر نیروی متخصص اگه بخواد می‌تونه مشخصات تفصیلی خودش رو وارد کنه و بعد از اون سومین خودش هر کاری که مناسب این فرد باشه رو پیدا می‌کنه و بهش اطلاع می‌ده تا اعلام آمادگی کنه. سومین قراره بخشی از ماجرای کاریابی متخصص رو به جای اون به عهده بگیره. برای کارفرماها هم میزان هماهنگی هر فردی که اعلام آمادگی کرده رو محاسبه می‌کنه و نمایش می‌ده، تا انتخاب براشون راحت‌تر بشه.
نوشته (Nader Khorrami Rad)

WBS