پروفایل برنامه ریزی و کنترل پروژه

نادر خرمی راد

همین الان متوجه شدم که امروز تولد سه سالگی این سایته؛ اولین مطلب دقیقا سه سال پیش، یعنی 5/2/1386 نوشته شده بود.

تو این مدت فقط یک نکته ناخوش‌آیند برام وجود داشت؛ این که به نظرم مجموعه سایت‌ها و وبلاگ‌های فارسی زبانی که تو حوزه مدیریت پروژه فعالیت می‌کنن خیلی کمتر از اونی هستن که باید باشن و خیلی کمتر از اونی که انتظار می‌ره محتوا تولید می‌کنن.

خودِ شمایی که این مطلب رو می‌خونی احتمالا تو زمینه مدیریت پروژه مشغولی و به احتمال خیلی زیاد رسانه‌ای برای این موضوع نداری. چرا از امروز کار رو شروع نمی‌کنید؟ قرار نیست یه وبلاگ نشریه‌ای رسمی باشه با مطالب 100٪ درست و تخصصی. یه دانشجو که تازه داره مطالب رو یاد می‌گیره هم می‌تونه وبلاگی راه بندازه و درباره آموخته‌هاش بنویسه، درباره چیزهایی که تو فکرش می‌گذره بنویسه و کسایی که دارن تو این حوزه کار می‌کنن درباره تجربه‌هاشون، مشکلاتشون و راه‌حل‌هاشون بنویسن. اینطوری شبکه بزرگی از نویسندگانِ این موضوع به وجود میاد و پتانسیل خوبی برای رشد همه ما خواهد بود.

پس، به نظر من، حتی لحظه‌ای هم شک نکنین. همین الان یه وبلاگ راه‌بندازین. کار سختی نیست. می‌تونین تا یک ساعت دیگه تنظیم‌هاش رو کامل وارد کنین و مختصری هم دستی به سر و روش بکشین و اولین مطلب رو بنویسین. در این صورت حتما تولد وبلاگتون رو به من هم خبر بدین تا خواننده اون بشم و به خوانندگان اینجا هم معرفیش کنم.

نوشته (Nader Khorrami Rad)

WBS