پروفایل برنامه ریزی و کنترل پروژه

نادر خرمی راد

به پیشنهاد تعدادی از خواننده‌های سایت فایل قابل دانلودی از کل مطالب سایت تهیه شد. به این ترتیب می‌تونین فایل رو داشته باشین و به تدریج و بدون نیاز به اینترنت مطالعه کنین. صد البته امکان وارد کردن یادداشت و علامت‌گذاری و امثال اون هم براتون وجود داره.

فایل به دو شکل تهیه شده، یکی یه فایل PDF معمولیه، برای استفاده تو کامپیوتر. یکی دیگه یه فایل PDF با صفحه‌بندی خاصه که برای مطالعه تو موبایل و تبلت‌های کوچیک مناسب باشه.

نسخه معمولی، ۸۶۰ صفحه، ۷ مگابایت

نسخه موبایل، ۱۷۰۰ صفحه، ۷ مگابایت

 

بله… من هم نمی‌دونستم که حجمش انقدر زیاد می‌شه! هرچی باشه از اردیبهشت ۱۳۸۶ تا الان سایت فعال بوده. ۸ سال فعالیت و حدود هزار مطلب.

 

در مورد این فایل‌ها این موارد رو هم در نظر داشته باشین:

  • هیچکدوم از مطالب اصلاح نشدن و به شکل ایده آل برای نشر در نیومدن. همه چیز همونیه که تو سایت هست.
  • صفحه‌بندی ایده آل نیست؛ زمان زیادی براش صرف نشده.
  • بعضی از مطالب تاریخ گذشته هستن و به دردی نمی‌خورن؛ مثلا تعدادی آگهی استخدام که تو سایت منتشر شده. این مطالب هم فعلا از مجموعه خارج نشدن. اگه از این شیوه نشر استقبال بشه احتمالا در آینده نسخه‌های بهتری ازش منتشر می‌شه.
  • قطعا انتظار ندارین که من تو ۸ سال پیشرفت نکنم،‌ غیر از اینه؟‌ پس طبیعیه که خود من ممکنه کاملا از مطالبی که خیلی قدیم نوشتم راضی نباشم و الان به نظرم بیاد که دقتشون به اندازه کافی بالا نیست. پس لطفا با مطالب قدیمی با احتیاط برخورد کنین.
  • اگه از این اقدام استقبال بشه هر از چندی نسخه جدید فایل‌ها منتشر خواهد شد.
نوشته (Nader Khorrami Rad)WBS